Послання, яке впливає на молодь: Бог – не каральний орган, церква – не обмежує! Ісус Христос – це свідчення Божої любові та шанс отримати свободу й вічне життя!

Випускник  ЄТС (Місіонерська школа "Ковчег") Рувим Глабець у червні 2017 року завершив навчання разом ще з тридцять одним студентом.  Він поїхав за направленням на місію, а саме у гірське містечко Львівської області, де проживають українські етнічні групи гуцулів і бойків, насадити церкву. Жителі міста переважно займаються сільським господарством та ведуть ізольований спосіб життя. Деякі з них навіть в обласному центрі ніколи не були, не кажучи про інші міста чи країни .

Тема відкриття нових церков та місіонерство завжди є пріоритетною для християн, але особливо актуальною для п’ятидесятників України вона буде в найближчі  5 років, адже перед нами  стоїть  проект «400 церков за 5 років».

Як відбувається цей процес? З якими проблемами зіткнулися молоді місіонери? Які є результати?

Наші герої – звичайні юнаки й дівчата, які залишили буденні справи й поїхали відкривати нові церкви. Почнемо з місії у м.Турка, що у Львівській області.

Найпершим  кроком було знайомство з адміністрацією, директором школи та керівниками місцевих баз відпочинку, і, звичайно, з місцевими жителями. Також відбулося спілкування зі священиками з православної та католицької громади, що допомогло уникнути непорозумінь та негативу з їх боку.

У місті була група молоді, яких вважали неблагополучними, бо деякі були не з повних родин, виховувались в інтернаті, вживали горілку та палили. Майже щовечора вони збирались у одній і тій же хаті. В один із найближчих вечорів після приїзду Рувим пішов до них познайомитись, сказавши, що вірить у Бога, має богословську освіту й приїхав жити до них у місто.

На наступній зустрічі він більше почав розказувати про те, навіщо приїхав. І згодом, коли в хаті зібралось 15 молодих дівчат і хлопців, а на столі замість горілки стояли чай та кава, вони самі запитали: «А хто такий місіонер? Яка твоя ціль?».

«Я хочу, щоб люди зрозуміли, що Бог любить їх, а Ісус Христос – це не обмеження, це шанс на спасіння й прощення гріхів».

«Що це означає для нас?» - таким було наступне питання.

Як приклад, зрозумілий для молоді, було використано предмети, що лежали на столі, – мобільний телефон та кружку з чаєм: «Уявимо, що Бог дивиться на нас, як зараз ми на цю кружку. Ми всі недосконалі та грішні, і Бог бачить наші гріхи. Коли приходить  Ісус (телефон був розміщений між глядачами та кружкою) і ми приймаємо його як свого Господа й Спасителя, він стає між нами та Богом. Тоді Бог дивиться крізь Христа на нас прощенних (була ввімкнена камера на телефоні, через яку оточуючі теж дивились на кружку з чаєм). Цей приклад так вплинув на присутніх, що вони зі сльозами на очах повторили молитву покаяння. У той вечір у невеличкому мiсті на Львівщині покаялось 15 душ, і була велика радість на небі!

Звичайно, це ще не кінець історії, робота на місії  в м. Турка ще продовжується. Ми бажаємо успіхів у служінні Рувиму Глабцю, нехай Бог його благословить й покриє усяку потребу!

 

ЕВАНГЕЛЬСКИЙ ТЕОЛОГИЧЕСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ, ЧЛЕНСТВО И ПАРТНЕРСТВО:

 

Контакты

Если у Вас возникли вопросы или Вы хотите получить дополнительную информацию, касающуюся обучения в семинарии, мы будем рады ответить Вам.

Email: evangelukraine@gmail.com

Телефон: +38 044 5279489

Адрес: Украина, г. Киев, ул. Голосеевская, 57

Подписка на новости

Подписаться и получать последние обновления, новости и многое другое ...

Мы в социальных сетях

Мы в социальных сетях. Следуйте за нами.